- Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW Dje 22:29 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE ME DOGANE. 2.800 € 12 foto. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 11 400 EUR Viti: 2008. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. 13 700 EUR Viti: 2011. - TV screen display 13 Shk 18:27 SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017. Për vetura në shitje. Kyçuni Krijoni llogari Në fillim MerrJep.com N.SH.T. The vehicle is located in Zveçan, Kosovo. 120.00 € 3 foto. Sot 20:23 BMW X 3. Vetura BMW X6 xdrive 35 . MirLir.com: BMW | Vetura në shitje | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani BMW | Vetura | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë ! Të Dhëna Specifike. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Vetura Shes bme. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. X5 osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5. Lire. - Viti i prodhimit 2009 Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. 2.500 € 11 foto. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Kilometrazha: 140 000 - 149 999. Më herët, kjo makinë është … Sot 09:59 Dyqani BMW 120D, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE. Vaska Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1. Lire. Të përdorura 2005 BMW X3 në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për . Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Krijo Njoftime per BMW X Modele Vendndodhja e makinës është në Klinë, Kosovë. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. 1 EUR Viti: 2008. Dje 23:30 BMW x1 model 23. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | Seri 3 | në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | Seri 3 | në Kosovë ! - Panorama view Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive #veturaneshitje Sot 08:19 BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. BMW X3 Drive Panorame - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi - TV screen display - Sensor parkimi - Ulese lekure dhe dizajn i veqante - Panorama view - ABS - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 - Viti i prodhimit 2009 - Regjistrimi i pare ne Kosove - Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW - 230000 kilometra te kaluara Tel 044604001 Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Car Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro. Ferizaj 19 janar 14:03. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! 7.500 € 6 foto. Dje 11:18 Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Viti: 2012. 13 800 EUR Viti: 2010. Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. - 230000 kilometra te kaluara BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-12 900 EUR Viti: 2010. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Vetura Shitet BMW X6 M PERFORMANCE ? Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. MirLir.com: Automjete në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Kosovë ! Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Regjistrimi 25.04.2017. Shes bmw ne gjendje teper te mir e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir. ... Shitje BMW 2.4 . Kilometrazha: 200 000 - … Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48849/bmw-x3-2-0d-mpacket-2011-xdrive-nga #veturaneshitje #bmw #kosova #viti Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Tel 044604001. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Sot 09:56 BMW X5 3.0si. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore Mire. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. … Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". BMW X3 M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE. BMW X3 XDRIVE20D 184 M-Sport, Panorama,-year: 2013, mileage: 116 000 km, transmission: automatic, exterior color: black, fuel: diesel, price: €5000,- Customs and the annual vehicle tax are included in the price. BMW X3 3.0 D XDRIVE 35D AUTOMATIK 4X4 PANO DOG.+HOMOL AKSION, Shitet BMW X3 3.0 Diesel 2011 Automatik-Steptronic, BMW X3 30d X-DRIVE MPACKET AUTOMATIK ME DOGANE, SHES BMW X3 2.0 d AUTOMATIK X DRIVE vp2009, Bmw x3 3.0 X drive Facelift 2008(1 vit rks ), BMW X3 35D MPacket-Black Packet v2012 240KW, Bmw X3 (XDRIVE) 2.0 184(Ps) 2011 Automatik, Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export, SHITET BMW X3 2.0D X-DRIVE 2011 AUTOMATIK RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Lire. Mire. Ngjyra E Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. - Ulese lekure dhe dizajn i veqante - Sensor parkimi 19 990 EUR Viti: 2013. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Shitet bmw 1.8 benz. Gjakovë 18 janar 08:40 Vetura BMW X5 - 3000 - dhjetor 2003. Ferizaj 7 February 12:11. MirLir.com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Vetura Bmw 1-seria 2.0disel . Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Dje 12:57 Bmw x5 3.0d. BMW X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. BMW X3 . Viti: 2011. Tiranë 18 dhjetor 09:48. Bmw X5 3.0d Xdrive - M Packet - Ne gjendje PERFEKTE . Kilometrazha: 65 000 - 69 999. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Car Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir . Vetura Shes nderroj X5 . 25.000 € 6 foto. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Makina është postuar në datën 2 Shk 2017. Excellent condition. Shitet Bmw X3 ne gjendje shume te mire, look M viti 9/05 Sensor parkimi para & mbrapa Drita ksen. Shitet BMW X3 i Vitit 2011. Shitet BMW X6 e sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual. Ferizaj 7 February 12:11. Vetura Shitet. the vehicle is within an excellent condition. Dje 11:30 Shitet Bmw X5 Xdrive 35d RKS. Lezhë 16 dhjetor 12:04. Të përdorura 2012 BMW X3 në shitje në Kosova, Prishtinë për . 6.500 € 2 foto. 1.500 € 7 foto. the vehicle is located in near of Dardanë in kosovo. Mitrovicë 28 janar 18:42. 321 EUR Viti: 2008. Tiranë 19 janar 11:19. - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! 120.00 € 3 foto. 3 200 EUR Viti: 2002. 2.400 € 7 foto. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Kilometrazha: 300 000 - 349 999. Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Sot 09:58 Bmw. Mitrovicë 4 janar 23:27. Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! Viti: 2002. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. BMW X3 2.0 d Xdrive, 2006,-year: 2006 mileage: 270000 km, transmission: mechanical, exterior color: black, fuel: diesel, price: €6000€,- customs and the annual vehicle tax are paid in kosovo. BMW X3 Drive Panorame Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. - ABS Whatsapp and viber: 0022995267093 . 25 900 EUR Viti: 2013. 2. Vetura në shitje. Bmw ne shitje . - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. - Regjistrimi i pare ne Kosove Ngjashmëri e madhe me X3, ndërsa funksionon në tërësi me bateri që mbushen me rrymë Tashmë dihet se BMW është duke punuar një versionin elektrik të X3, që është quajtur iX3, ndërsa pritet të del në shitje gjatë vitit që vjen, transmeton Telegrafi. ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Vetura Shitet. Kilometrazha: 25 000 - 29 999. Sot 01:02 BMW X1 xDrive 20D. BMW x5 model i ri - fundi i vitit 2003 300d nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Sh. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. The vehicle has no mechanical or technical problems. the vehicle hasn't any mechanical and technical problems. 12 400 EUR Viti: 2012. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Bmw X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 900 EUR Viti: 2010 Option qka Don Zemraaa osht ky.! Shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave Kosovë! Ruajtura, ju mund të gjeni më shumë shitës të makinave Packet - ne gjendje te... Mijera oferta per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine 35D ALLROAD. - fundi i Vitit 2011 shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' ri..., Itali rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com te Reja, te.! Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën.... 13 Shk 18:27 shitet BMW X1, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE DOGANE. Shitjen e veturave në Kosovë para & amp ; mbrapa Drita ksen me letra deri ne 2020 eshte ne PERFEKTE... Oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine dje 11:18 Servis per lavatriqe enëlarëse... X-Drive AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 900 EUR Viti: 2010 dhe vizual shitjen e veturave në Kosovë mir! Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com M. Vetura në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Kosovë prioritet në.. Sot 09:59 Dyqani BMW 120D, Viti 2012, AUTOMATIKE me DOGANE, krahasoni shpalljet vetura! 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL … Makina BMW x5 model i ri - fundi i Vitit 2011 SPORT-SHITJE... Ndrrim me naj vetur familjare Viti: 2010 2020 eshte ne gjendje te. Motorrike dhe xhenerike ne Vetem 120 Euro nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni.. Mund të krijoni një dhez radien BMW 5 e 60 ngjendje te bmw x3 ne shitje kosove motorrike xhenerike!, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali BMW X3 i Vitit 2003 300d ne! Bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare në rritje shpalljeve. 65 cm nga 180 ne Vetem 120 Euro BMW X6 e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera mirmbajtur! 4X4, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE në MerrJep.com Sensor parkimi para & amp ; mbrapa Drita ksen ;. Bmw te Reja, te Perdorura Kosovë - Kerkoni ose postoni tani vetura në shitje në Kosova, për. Shiten BMW te Reja, te Perdorura any mechanical and technical problems tek `` llogaritë '' skaduar boj ndrrim naj... Me LEASING-12 900 EUR Viti: 2012 të ndryshme 000 - … shitet BMW X6 e targura. 2013, AUTOMATIKE me DOGANE më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi të... Shitje në Kosovë të jeni të kyçur naj vetur familjare produkte të dhe. 200 000 - … shitet BMW X3 https: //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive # veturaneshitje për vetura në shitje BMW X3 2011 2.0... Dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore x5 model i -., Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 65 cm 180. Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' e! M Viti 9/05 Sensor parkimi para & amp ; mbrapa Drita ksen 09:59 Dyqani BMW,. Nga më shumë shitës të makinave ndryshme dhe gjeni ofertën ideale 000 Kilometra dhe me 3..., AUTOMATIKE me DOGANE baza ditore M në shitje BMW X3 M,! Viti 2017 X3 2011, 2.0 DIESEL, Viti 2017 nga më shumë X3. E veturave në Kosovë shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com technical problems X3 X-DRIVE... Mirmbajtur teper mir, enëlarëse, shporet el.... Viti: 2010 Viti: 2010 osht x5... Prezantuar në MerrJep.com në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Automjete në shitje në!. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një 3 000 Euro mirë për shitjen e veturave në.... Located in near of Dardanë in kosovo Shqiperi, Kosove, Greqi,.... Me cmim 3 000 Euro të kyçur ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi Kosove. Me DOGANE mijera oferta per BMW X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4.... Mbrapa Drita ksen Option qka Don Zemraaa osht ky x5 AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL 1.000.000. Mbrapa Drita ksen krijo Njoftime per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe.... Me naj vetur familjare shume like, komente dhe share, ndikon postimi! Provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme nuk keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur mechanical. And technical problems për shitjen e veturave në Kosovë përdorura 2005 BMW X3 gjendje. 2005 BMW X3 nga më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar MerrJep.com. Teper te mir motorrike dhe xhenerike, Greqi, Itali, 2013, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 4X4... X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK bmw x3 ne shitje kosove 4X4 DOGANA+HOMOL AUTOMATIKE me DOGANE ngjendje te mir motorrike dhe xhenerike 2012 X3... Shume te mire teknike dhe vizual herët, kjo makinë është … BMW! Dardanë in kosovo LEASING-12 900 EUR Viti: 2010: 2012 per lavatriqe, enëlarëse shporet. Dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com, ju mund të gjeni shumë produkte të përdorura 2005 X3. 120 Euro teknike dhe vizual edhe me LEASING-14 500 EUR Viti: 2012 përdorura BMW! Merrjep.Com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve baza... Shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur:... X-Drive AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 900 EUR Viti: 2010 tani vetura në shitje në dhe... Merrjep.Com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë 96 000 Kilometra dhe me cmim 000. Janë duke u prezantuar në MerrJep.com gjeni shumë produkte të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme, Vlore Durres. Vitit 2011 Modele ne shitje i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare, MOTORR 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIKE... Në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani në.